Zmień swoją szafę

Zima to świetny okres, by zrobić dogłębne porządki w szafce z ciuchami. Na pewno leżą na półkach ubrania, których już nie nosisz. Czasami powodem jest to, że po prostu te ubrania już na ciebie nie pasują. Czasami odzież przestaje być dla ciebie estetyczna. O ile ciuchy, które pragniesz wywalić z szafy, są w dobrej kondycji, nie pakuj ich do kosza na odpadki.

Sezon zimowy to idealna pora, by przedsięwziąć dogłębne porządki w szafce z ubraniami. Na pewno masz na półkach ubrania, których już nie ubierasz. Zwykle powodem jest to, że po prostu te ubrania już na ciebie nie wchodzą. Zdarza się, że odzież przestaje być dla ciebie ładna. Jeżeli ubrania, które chcesz usunąć z półek, są niezniszczone, nie wyrzucaj ich do kubła na śmieci.

W okolicy jest wiele ubogich rodzin, dla nich takie ubrania byłyby wielkim wsparciem. Poszukaj specjalnie oznaczonego kontenera Caritasu i tam wrzuć wszystkie zbędne ubrania. Jeżeli masz trochę więcej czasu, upierz je przed wpakowaniem. Bywa, że w rejonie ma kontenerów na ciuchy dla ubogich. W tym wypadku udaj się do okolicznej noclegowni dla bezdomnych lub plebanii. W takim przybytku na pewno odbiorą twoje ubrania z podziękowaniem.

Dobra, jest porządek na półkach, teraz pora na to, by kupić nowe ciuchy na zbliżający się okres letni. Co warto kupić? Oto 4 warte uwagi typy odzieży, które na pewno będą chętnie wybierane w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki PumaNa nogach każda będąca na czasie pani musi mieć botki tej popularnej marki. Sprzedawane są w wielu fasonach w dobrze zaopatrzonych sklepach obuwniczych – są więc modele idealne na umiarkowane polskie lato, jak i botki Puma na deszczowe i chłodne dni.

Bransoletki AsosNa dłonie zaś należy w tym sezonie założyć szykowne bransoletki. Jeżeli obserwujesz wieści ze świata trendów, na pewno nieobcy ci fakt, że bransoletki są w modzie już trochę lat. Rekomendujemy bransoletki ze skóry marki Asos, które czarują niebanalnymi krojami i wywołują zazdrosne zerknięcia innych kobiet.

Swetry H&MNa chłodniejsze dni warto zamówić sobie eleganckie sweterki, dostępne w sieci znanych sklepów odzieżowych, pochodzącej z mroźnej Szwecji.

Bluzy adidas (https://sneakerstudio.pl/product-pol-7768-buty-reebok-classic-leather-gs-50151.html) Jeżeli chcesz się odchudzać i wiele biegasz, musisz kupić sobie sportowej bluzy Adidas, świetne do tego rodzaju aktywności. W trakcie codziennego joggingu także powinnaś wyglądać elegancko!