Fotografia reklamowa

Nie wyobrażamy sobie dziś skutecznego marketingu bez dobrej fotografii. Porządne i interesujące fotografie to podstawowy wymóg, jeżeli należy przygotować folder dla biura turystycznego, czy lookbook najnowszej kolekcji odzieżowej. W jaki sposób znaleźć właściwego fotografa?

Continue reading „Fotografia reklamowa” <span class="meta-nav">→</span>

Medyczna recepta na młodość czyli popularne zabiegi medycyny estetycznej

Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy także od typu urody. Nie da się ukryć, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej. Naturalnie powinniśmy dbać o siebie, aby zachować młodość, aczkolwiek na pewne zmiany nie mamy wpływu. Aktualnie jednakże nasza kultura narzuca nam model życia, zgodnie z którym powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak silny trend pozwolił na szybki rozwój branży kosmetycznej.

Continue reading „Medyczna recepta na młodość czyli popularne zabiegi medycyny estetycznej” <span class="meta-nav">→</span>

Kupowanie butów w internecie – fajny pomysł czy całkowita katastrofa?

W dzisiejszych czasach w sieci można kupić właściwie wszystko – sklepy internetowe wyrastają niemalże jak grzyby po deszczu, a na dodatek niejednokrotnie kuszą nas ciekawym cenami i z ogromnym sukcesem konkurują ze sklepami stacjonarnymi.

Continue reading „Kupowanie butów w internecie – fajny pomysł czy całkowita katastrofa?” <span class="meta-nav">→</span>

Internetowe sklepy z odzieżą

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy możemy kupić bez opuszczania domu. Jest to wygodna i bardzo prosta metoda dokonywania zakupów. W Internecie można znaleźć wiele fascynujących rzeczy, których cena nieraz jest znacznie niższa niż oferowana w typowych sklepach. Jest to podyktowane między innymi tym, że sklepy tego typu nie muszą wynajmować powierzchni sklepowych.

Continue reading „Internetowe sklepy z odzieżą” <span class="meta-nav">→</span>

Jeśli marzysz o zostaniu modelką

Posiadasz odpowiednią sylwetkę? Jesteś pewna siebie i swojej urody?
Jeśli tak, masz predyspozycje by związać swoją przyszłość z modelingiem. Ale musisz wiedzieć, że high fashion to nie tylko blichtr, podróże i nawiązywanie kontaktów. To przede wszystkim ciężka praca która wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.

Continue reading „Jeśli marzysz o zostaniu modelką” <span class="meta-nav">→</span>

Zdecyduj się na sesję u dobrego fotografa

Artykułów dotyczących promocji wykonywanych przez siebie usług przygotowano naprawdę dużo. Zatem nie chciałbym wchodzić tutaj w kompetencje specjalistów, którzy zapewne posiadają dużo większe pojęcie o reklamie, aniżeli ja. Cóż, być może jestem odrobinę za skromny?

Continue reading „Zdecyduj się na sesję u dobrego fotografa” <span class="meta-nav">→</span>

Dlaczego warto wykonać sesję u fotografa

W dzisiejszych czasach wizerunek jest bardzo istotny. Na co dzień jesteśmy bombardowani z każdej ze stron kolorowymi pisemkami, a w nich czarują nas wyretuszowane fotografie gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny look ciągle trwa oraz na pewno prędko się nie zmieni. Dlatego idealny zawód w naszychczasach to fotograf.

Continue reading „Dlaczego warto wykonać sesję u fotografa” <span class="meta-nav">→</span>