Moda na Odzież militarna wciąż popularne

Ubrania stylizowane na militarne cieszą się w kraju dużą popularnością. Mundury, spodnie moro i militarne buty kojarzą się z demobilem, lecz obecnie na rynku można spotkać bogata ofertę stylowych ubiorów dla miłośników militariów. Takie ubrania poza poligonem często spotyka się na rozgrywkach w paintball lub wśród miłośników tzw. ASG, czyli replik broni na plastikowe naboje. Z części akcesoriów wykorzystywanych w militariach często korzystają także posiadacze motocykli.

Continue reading „Moda na Odzież militarna wciąż popularne” <span class="meta-nav">→</span>

Czy podobają nam się kurtki wojskowe?

Kiedy kupujemy jakieś rzeczy, to chcemy mieć pewność, że będą one mocne i będą nas wspaniale chronić przed różnymi czynnikami atmosferycznymi. Dlatego właśnie trzeba sprawdzić, jakie oferty będą tutaj dla nas odpowiednie.

Continue reading „Czy podobają nam się kurtki wojskowe?” <span class="meta-nav">→</span>

Kurtki wojskowe świetnie nadają się na każdą pogodę

Zazwyczaj kupując kurtkę, zwłaszcza zimową pragniemy, żeby świetnie wypełniała ona własne zadanie przy każdej aurze. Powinna nas chronić przed deszczem, wiatrem, śniegiem, a nawet mrozem, tak żebyśmy mieli szansę posiadać ją jedynie jedną oraz abyśmy nie byli zmuszeni się zastanawiać, która najlepiej sprawdzi się przy obecnej aurze, zwłaszcza że ta może się szybko zmieniać.

Continue reading „Kurtki wojskowe świetnie nadają się na każdą pogodę” <span class="meta-nav">→</span>