W trakcie nabywania soczewek kontaktowych nie zapomnij wyposażyć się w nawilżające krople do oczu

Stosujesz szkła kontaktowe? Odczuwasz suchość i tarcie w oku? Już teraz zastanów się jak jesteś w stanie nawilżyć swoją oczy!Jeżeli od pewnego czasu używasz soczewki to powinieneś dowiedzieć się jak troszczyć się dodatkowo o własne oczy. Wielokrotnie się zdarza, iż po kilkugodzinnym noszeniu soczewek kontaktowych odczuwalna jest suchość i dokuczliwość w oku. Najczęściej jest to spowodowane zanieczyszczonym powietrzem , a także przebywaniem w pomieszczeniach klimatyzowanych.

krole do oczu

Autor: Keith Allison
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim ta druga sprawa jest powodem suchości oczu. Dlatego już dzisiaj powinnyśmy wyekwipować się w nawilżające krople do oczu (dobry post w Lens Shop), dzięki którym zaoszczędzimy multum pieniędzy.

Musimy na bieżąco studiować ich oferty, bowiem wyprzedaż danego rodzaju szkieł kontaktowych nie jest zbyt często. Za każdym razem warto dodatkowo zapytać o promocje soczewek kontaktowych u optyka, bo być może uda nam się na jakąś trafić.

kolorowe oko

Autor: bargainmoose
Źródło: http://www.flickr.com

Już w tym momencie przekonaj się do soczewki, które mają wiele atutów.

Zaciekawił Cię ten wpis? Cieszymy się. Może zechcesz również przeczytać kolejne zajmujące treści? Trzeba jedynie najechać na hiperłącze (https://cpsens.pl/konsultacja-psychiatryczna.html) i gotowe.

Przede wszystkim są bardziej wygodne, nie krępują w czasie aktywności fizycznej oraz możesz je zakładać razem z okularami przeciwsłonecznymi. Do szkieł kontaktowych na pewno przekonają się wszystkie osoby, które nie znoszą ubierać okularów korekcyjnych, gdyż twierdzą, iż nie jest im do twarzy.