Parę porad o tym, jak powinien się prezentować modny mężczyzna, najważniejsze reguły wybierania koszul oraz marynarek.

Jednym z najważniejszych wyznaczników modnych panów jest obecnie marynarka, albo samodzielna, albo w zestawie w garniturze. Marynarki zakładać można przy różnych okazjach, po pierwsze będą niezbędne na wszystkie oficjalne okazje przykładowo takie jak istotne uroczystości rodzinne. Sporo osób ubiera je również do pracy, niektóre stanowiska wymagają założenia właśnie tego typu stroju. Z tego też powodu męskie marynarki występują w wielu najróżniejszych odmianach i kolorach, przez co je dobierać na konkretne okazje.

Poszukując marynarki należy mieć na uwadze parę ważnych rzeczy. Przede wszystkim istotny jest kolor, przy klasycznych marynarkach najbardziej odpowiednie są szarości, granaty i ewentualnie brązy. Warto się również przyglądnąć materiałowi, najlepsza tu będzie prawdziwa wełna, ale popularne są także inne tkaniny, na przykład mniej mnące się. Marynarka musi być dopasowana do sylwetki, między innymi ze względu na całkowitą długość, rękawy, a także ogólną szerokość. W porządnych salonach odzieżowych da się bez problemu dostosować w pewnym zakresie rozmiary marynarki do potrzeb kupującego – ładne męskie marynarki.

koszule męskie

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
męskie marynarki

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com

Nawet najbardziej elegancka marynarka (zobacz marynarki męskie duże rozmiary) na nic się nie zda, jeśli założona do niej zostanie bawełniana koszulka. Dlatego też koszule męskie to kolejny konieczny element stroju stylowego mężczyzny – styleowe koszule męskie – sprawdź. Jeśli chodzi o nie także istnieją określone zasady, jakich powinno się trzymać przy kupowaniu. Analogicznie jak w przypadku marynarek, także koszula powinna być dostosowana do sylwetki danej osoby. W praktyce na koszuli podaje się dwa wymiary, to znaczy kołnierzyka i samej koszuli.

Serdecznie zalecamy te informacje (https://crossjeans.pl/on/akcesoria) do poczytania. Znajdziesz tu dużo cennych porad, które warto wprowadzić w swoim życiu.

Dlatego też zakupy należy rozpocząć od zmierzenia swoich rozmiarów, w razie potrzeby można to też zrobić w sklepie, przed przymiarką. Istotny przy wyborze jest również krój, tu wyróżnia się trzy główne odmiany koszul, uzależnione od figury klienta.

Na zakończenie warto zwrócić uwagę na materiał, bo ma on ogromne znaczenie dla komfortu noszenia. Najlepiej przy tym elemencie garderoby będzie się sprawdzać bawełna, natomiast zbyt duża ilość sztucznych domieszek spowodować może nadmierne pocenie się.