Jakie kamień wybrać do pierścionka zaręczynowego, aby pasował do osobowości twojej wybranki?

Jeżeli masz w planach zaręczyny, będziesz musiał odwiedzić sklep z biżuterią. To właśnie w tamtym miejscu zakupisz najpiękniejszą biżuterię, która w ten dzień jest konieczna.
Jeżeli Twoja wybranka preferuje srebro, pierścionek z okazji zaręczyn powinien być wykonany z białego złota.

Jeżeli jednak preferuje klasyczną biżuterię, bez wahania mógłbyś dobrać pierścionek z żółtego złota. Dwukolorowe złoto jest polecane paniom, które nie posiadają sprecyzowanych preferencji w odniesieniu do odcienia złota. Przy wybieraniu stylu pierścionka, trzeba zaobserwować jaką biżuterię nosi na co dzień. Mógłbyś dobrać typowy pierścionek z umiejscowionym na środku diamentem, okaże się to znakomitym wyborem. Brylant w takim fasonie pierścionka, najpiękniej załamuje światło i powoduje, że jego połysk jest wprost idealny. Typowy wzór przynosi gwarancję, że wręczany pierścionek spodoba się narzeczonej.
Modern Elegance – mocne strony kobiety od MOHITO

Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO

portfel

Autor: Haltex
dziewczyny

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Dla kobiet, które lubią większą biżuterię, najlepszy będzie pierścionek o oryginalnych kształtach. Może to być wzór z jednym kamieniem lub taki, jaki posiada wiele kamieni. Odpowiednim modelem może zostać wzór z barwnymi kamieniami szlachetnymi otoczony przez brylanty. Jeżeli jest tego typu możliwość, powinieneś dokładnie zmierzyć rozmiar pierścionka, który zakłada twoja wybranka. Mógłbyś też wybrać typ kamienia, który idealnie będzie pasować do charakteru twojej wybranki. I tak przykładowo szafir jest kamieniem, jaki ma właściwości duchowe i może umacniać miłość. Polecany on jest dla pań, które żądne są wiedzy i uwielbiają uczyć się nowych rzeczy oraz są zainteresowane otaczającym je światem.

Szafir to kamień, który pomaga skoncentrować myśli oraz wspomaga kreatywne myślenie. Rubin z kolei przywraca chęć do życia i dodaje dynamizmu oraz sprawia, że pani przygaszona zaczyna pozytywnie patrzeć na świat.