Marynarki o sportowym kroju bez wątpliwości można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego stroju

Niemal każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma kłopot z tym, co na siebie włożyć. Oczywiście zwykle strój powinien być dopasowany do okazji, jednak mimo to niejednokrotnie nie potrafimy zdecydować się na konkretny zestaw ubraniowy. Badania wskazują, że najczęściej mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – dużo kobiet najzwyczajniej nie ma pomysłu, z czym można je nosić. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są rewelacyjnym elementem stroju, który bez wątpliwości powinien znaleźć się w każdej szafie.

Continue reading „Marynarki o sportowym kroju bez wątpliwości można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego stroju” <span class="meta-nav">→</span>

W którym miejscu zakupić skarpetki?

Choć skarpety nie wydają się dla ludzi być ciekawym prezentem, to w sumie jestem trochę innego zdania. Przecież na przykład skarpety z bambusa w żadnym razie nie są czymś kiepskim. Można śmiało powiedzieć, że jeśli poszukujemy ciekawego upominku, niezbyt drogiego, ale pożytecznego, to w sumie nie ma zbyt wielu bardziej doskonałych pomysłów. Być może trochę przesadziłem, jakby nie patrzeć jestem wielkim fanem skarpet, ale nie planuję zmienić swojej decyzji. Dobra, ale skupmy się w takim razie na głównym temacie: zatem, gdzie warto zakupić skarpetki?

Continue reading „W którym miejscu zakupić skarpetki?” <span class="meta-nav">→</span>