Elegancki mężczyzna

Przez długie lata w naszej mentalności zapanowało niezrozumiałe przeświadczenie, że modą powinny zajmować się tylko i wyłącznie kobiety. Bylejakiego mężczyznę, jaki zajmował się tym fascynującym zagadnieniem, od razu zasypywano stekiem obraźliwych wyzwisk. Uważano, że facet z krwi i kości nie musi przykładać dużej wagi do własnego ubioru, a jeśli to czyni, zostanie postrzegany jako po prostu zniewieściały, a nie tak dawno temu była to straszliwa obelga.

Continue reading „Elegancki mężczyzna” <span class="meta-nav">→</span>

Zadbajmy o odpowiednią jakość własnych skarpetek!

Owy artykuł traktuje o skarpetach – chociaż w sumie temat może wydawać się trochę błahy, w końcu naprawdę się nie wydaje, aby jakiś człowiek miał kiedyś problem z tym by kupić je sobie. Jednak nikt nie powiedział, że przygotowanie kilkunastu zdań odnośnie skarpetek – męskich, ale damskich także, nie jest możliwe. Dbajmy o nieco większą wiedzę o tej niezmiernie istotnej części garderoby!

Continue reading „Zadbajmy o odpowiednią jakość własnych skarpetek!” <span class="meta-nav">→</span>

Skarpety stopki są wygodne do niższych butów

Skarpety stopki mogą być zakładane na co dzień

Od czasu do czasu dzieje się tak, że zakładamy buty do kostki i ubierając krótsze spodenki, nie chcemy, żeby było nam widać skarpetki. Wtedy zrobimy wszystko, aby jak najwięcej przestrzeni w naszej szufladzie z bielizną zabierały skarpety stopki, które są niskie i nierzadko nie dosięgają do kostki.

Continue reading „Skarpety stopki są wygodne do niższych butów” <span class="meta-nav">→</span>

Dlaczego warto nabyć skarpety wyprodukowane z włókna bambusowego?

Do zrobienia włókna bambusowego wykorzystuje się bambus. Roślina jest niezwykle wydajna, ponieważ rośnie nieprzeciętnie szybko (przyrost wynosi nawet 1 metr w ciągu jednego dnia), bez względu na to w jakiej glebie się znajduje. Oznacza to również, że nie potrzebuje chemicznego nawożenia w celu przyśpieszenia tego procesu i jest stosunkowo tani.

Continue reading „Dlaczego warto nabyć skarpety wyprodukowane z włókna bambusowego?” <span class="meta-nav">→</span>

Wygodne i praktyczne, czyli czy warto kupić skarpety z bambusa?

Są zdrowe dla środowiska, przyjemne w dotyku i do tego mają walory zdrowotne. Skarpety z z bambusa – bo o nich mowa – stanowią ciekawą alternatywę dla najczęściej kupowanych skarpetek, najczęściej z bawełny.

Continue reading „Wygodne i praktyczne, czyli czy warto kupić skarpety z bambusa?” <span class="meta-nav">→</span>

Martensy i happy socks – co może wyjść z takiego połączenia? – sprawdź na co zwracać uwagę

Modny outfit bywa przez każdego rozumiany w odmienny sposób. Nic więc dziwnego, że w każdym kolejnym sezonie możemy trafić na zaskakujące dla nas samych trendy. Od dłuższego czasu cieszącym się popularnością zabiegiem modowym jest dodawanie do stroju, nawet tradycyjnego, śmiesznych elementów.

Continue reading „Martensy i happy socks – co może wyjść z takiego połączenia? – sprawdź na co zwracać uwagę” <span class="meta-nav">→</span>

To się nosi komfortowo – skarpety męskie

Znaczny wybór akcesoriów męskich w popularnych sklepach wywiera wrażenie i to z wielu powodów. Konsumenci płci męskiej bowiem mają zazwyczaj swoje, najczęściej spore, wymagania względem wskazywanych dodatków. Musi być zachowany przede wszystkim wysoki stopień komfortu czy jakość materiałów. Dawane do dyspozycji więc skarpety męskie to perfekcyjne połączenie oraz spełnienie wszystkich stawianych przez konsumentów wytycznych.

Continue reading „To się nosi komfortowo – skarpety męskie” <span class="meta-nav">→</span>

Czy zawsze skarpety to kiepski prezent?

Chociaż skarpety bardzo często są nieco wyśmiewane – tzn. ludzie twierdzą, że są nietrafionym prezentem, to w sumie ciężko z tym się zgodzić. Nawet złośliwi uważają, że różnica między naszym krajem, a USA jest taka, iż po prostu Amerykanie dają prezenty w skarpetkach, a nasi rodacy dają je w prezencie.

Continue reading „Czy zawsze skarpety to kiepski prezent?” <span class="meta-nav">→</span>

Dbajmy o jakość swoich skarpet!

Ten artykuł traktuje o skarpetach – chociaż jakby nie patrzeć temat może wydać się nieco błahy, przecież naprawdę się nie wydaje, aby jakiś człowiek miał kiedyś problem z tym by kupić je sobie. Jednak nie jest powiedziane, że przygotowanie kilkunastu zdań odnośnie skarpetek – męskich, lecz kobiecych również, nie jest czymś realnym. Zadbajmy o trochę większą wiedzę o tej niezmiernie ważnej części naszej garderoby!

Continue reading „Dbajmy o jakość swoich skarpet!” <span class="meta-nav">→</span>

Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnych kolorach

Skarpety męskie są różnorakiej grubości

W pełnych butach jesteśmy właściwie przez większą część dnia, którą spędzamy w pracy i na dojazdach do niej, dlatego powinniśmy inwestować w takie skarpety, które będą wygodne oraz będą wchłaniały większość wilgoci. Co więcej skarpety męskie mają szansę występować w różnej grubości, w zależności od tego, czy szukamy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.

Continue reading „Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnych kolorach” <span class="meta-nav">→</span>