Czy zawsze skarpety to kiepski prezent?

Chociaż skarpety bardzo często są nieco wyśmiewane – tzn. ludzie twierdzą, że są nietrafionym prezentem, to w sumie ciężko z tym się zgodzić. Nawet złośliwi uważają, że różnica między naszym krajem, a USA jest taka, iż po prostu Amerykanie dają prezenty w skarpetkach, a nasi rodacy dają je w prezencie.

Continue reading „Czy zawsze skarpety to kiepski prezent?” <span class="meta-nav">→</span>

Ciepłe skarpetki damskie oraz męskie na mroźną jesień oraz zimę

W okresie jesienno zimowym bez wątpliwości powinno się dbać o to, aby ciepło się ubierać. Po ciepłym lecie w wielu przypadkach zadziwiają nas chłodniejsze dni i pierwsze przymrozki. Taka pogoda jest niezwykle złośliwa, w szczególności w czasie początków jesieni, kiedy to raz wychodzi słońce a za chwilę zrywa się zimny wiatr, przez co nie zawsze wiemy jak właściwie powinniśmy się ubierać w taką pogodę

Continue reading „Ciepłe skarpetki damskie oraz męskie na mroźną jesień oraz zimę” <span class="meta-nav">→</span>

W którym miejscu zakupić skarpetki?

Choć skarpety nie wydają się dla ludzi być ciekawym prezentem, to w sumie jestem trochę innego zdania. Przecież na przykład skarpety z bambusa w żadnym razie nie są czymś kiepskim. Można śmiało powiedzieć, że jeśli poszukujemy ciekawego upominku, niezbyt drogiego, ale pożytecznego, to w sumie nie ma zbyt wielu bardziej doskonałych pomysłów. Być może trochę przesadziłem, jakby nie patrzeć jestem wielkim fanem skarpet, ale nie planuję zmienić swojej decyzji. Dobra, ale skupmy się w takim razie na głównym temacie: zatem, gdzie warto zakupić skarpetki?

Continue reading „W którym miejscu zakupić skarpetki?” <span class="meta-nav">→</span>