Różnorodne aspekty urody

Robimy, co powinniśmy, ażeby podobać się sobie i panom. Nie na wszystko posiadamy jednak wpływ, w związku z tym staramy się udoskonalić własną urodę, a zwłaszcza uwypuklić walory i zakamuflować defekty.
Jak mężczyzna widzi niewiastę po raz pierwszy, zwłaszcza z daleka, w pierwszej chwili kieruje spojrzenie na jej figurę. Najbardziej podoba się sylwetka w kształcie klepsydry, z wyraźną kibicią.

kolorowy make-up
Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur czysta, jędrna skóra bez wyprysków i znamion jest przejawem zdrowia i świadczy o atrakcyjności i krasie, a idealnie regularna żeńska buzia zaświadcza o zdrowiu cielesnym. Mówi się, że oczy są lustrem duszy, dlatego panowie oczywiście kierują na nie sporą uwagę.

Nie jest tajemnicą, że facetom w największym stopniu podobają się wargi obszerne, koralowe i delikatne. Wielkie i jędrne wargi odejmują lat, a pomarszczone, zaniedbane i małe ogromnie postarzają. Im są szersze i bardziej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje też przeświadczenie, że panie o wąskich ustach są oziębłe. Sprawdź makijażowe triki: http://www.ceneo.pl//Makijaz_ust.

W oczach mężczyzn urody dorzucają włosy. Jeżeli są gęste i błyszczące, mówią panu, że ich właścicielka jest zdrowa i prowadzi energiczny tryb życia. Poza tym miękkie i długie włosy zdaniem facetów zaświadczają o niewieściej urodzie. Panowie długie włosy postrzegają jako podkreślenie niewieściego wdzięku. Z kolei krótkie włosy, mówią o ciężkich doświadczeniach życiowych i emocjonalnych. Faceci częściej kokietują blondynki, bowiem jasny odcień włosów jest sygnałem, że ich właścicielka to łagodna i przyjacielska postać.

facet (dodatkowe info), jaki odczuwa niewieści aromat, umie wyciągnąć na jej temat więcej stwierdzeń niż dostrzegasz. Faceci niezwykle cenią, gdy niewiasty skrapiają się perfumami, które od nich dostały, w ich pojęciu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to rzecz względna. Dla jednego mężczyzny czarująca kobieta znaczy całkiem coś różnego niż u drugiego. Wielu mężczyzn jednak jako urodę postrzegają wygląd zewnętrzny, ale uroda to także charakter. Mądrość, życzliwość, przyjacielski stosunek do różnych ludzi i troska, to cechy urody, jakie wyróżnią każdą niewiastę. To co przyda się każdej kobiecie w tym źródle – chwalone korektory do twarzy.