Jakie wybrać buty by uprawiać sport? O czym pamiętać? Co jest w tej dziedzinie najważniejsze?

W ostatnich latach zmienia się świadomość w dziedzinie uprawiania sportu, bowiem coraz większa ilość osób wie to doskonale, jak aktywność jest istotna, co dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać. To bardzo dobry trend, ponieważ uprawianie sportu wpływa na wiele obszarów życia, nie tylko mamy bardziej niezawodną formę oraz kondycję, ale jesteśmy jednocześnie bardziej usatysfakcjonowani z życia. Żeby jednak jak najbardziej z tego skorzystać warto właściwie się przygotować. Istotne jest na pewno obuwie, ale jak je wybrać?

Continue reading „Jakie wybrać buty by uprawiać sport? O czym pamiętać? Co jest w tej dziedzinie najważniejsze?” <span class="meta-nav">→</span>

Co jest niezbędne podczas trekkingu po górskich szlakach? Czym kierować się przy wybieraniu odpowiednich butów ? Jaką kurtkę wybrać?

Każdy z miłośników wypraw górskich powinien być świadom tego, jak ważny jest właściwy ubiór na trasie. Dotyczy to zarówno amatorów, jacy od czasu do czasu chodzą górskimi trasami, jak też całkowitych zapaleńców, którzy często wybierając się w góry oddając się całymi dniami trekkingowi. Jakie rzeczy powinny charakteryzować strój takiej osoby? Podstawa to z pewnością dobre buty. Nie ma co do tego wątpliwości, że bez właściwego obuwia, trekking może okazać się dość nieprzyjemny. Istotne, by buty były wygodne, dobrze dopasowane, oraz nie przemakały.

Continue reading „Co jest niezbędne podczas trekkingu po górskich szlakach? Czym kierować się przy wybieraniu odpowiednich butów ? Jaką kurtkę wybrać?” <span class="meta-nav">→</span>