Orsay przodownikiem damskiej konfekcji

Orsay to sieć butików z kobiecą odzieżą, jakie podbiły rodzimy rynek już kilka lat temu. Firma oferuje ubrania eleganckie, lecz zarazem komfortowe i co ważne w niskich cenach. Jakiś czas temu do 620 sklepów w całej Polsce, jakie posiada ta firma wkroczyła kolekcja na zimę. Wielką popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay zarówno te klasyczne ale też bardziej oryginalne. Wiadome jest, iż każde z nich są ciepłe a tym samym dobre na zimowe mrozy.

Porządki w szafie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie Panie chcące ubierać się dobrze z aktualnymi trendami niecierpliwie oczekują już nowych ubrań. Po nowym roku na pewno zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, która sprawi, że każda poczuje się atrakcyjnie oraz nowocześnie. Ta firma (więcej w temacie

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest głównie dla kobiet nowoczesnych, lubiących wyrażać siebie poprzez strój. W butikach oczekuje na nie fachowa obsługa i przejrzyście wywieszone ubrania. Orsay nierzadko pokazuje się na łamach różnych publikacji, przedstawia także nowe kolekcje na pokazach mody. Ich klasyczne wzory czy kroje wygrały uznanie nie tylko polek, lecz kobiet z całej Europy. Trzeba nadmienić, że pierwsze butiki otworzono w Niemczech. Kolejne prędko powstały w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Po pewnym czasie sukcesywnie firma zdobywała całą Europę, aby zostać jednym z liderów damskich ubrań.

pokaz mody
Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje zawsze czymś zadziwiają, jednak trzymają się tej samej konwencji. Sukienki Orsay wciąż są eleganckie, a tym samym dziewczęce. Tak jest również z pozostałymi częściami garderoby, jakie oferuje ta sieć sklepów. W ubiegłorocznej kolekcji przeważały pastele, a ubrania miały uwypuklać kobiece kształty. Ciekawe, co Orsay pokaże nam tym razem. To zobaczymy już z początkiem następnego roku, kiedy to będzie już w butikach.