Odkryj twoją ulubioną spódnicę

Często w waszej powszedniość dominują jeansy, ale kiedy w przypływie bombowego humoru, ubierzemy nagle spódniczkę, wtedy nie da się zaoponować, że od razu czujemy dużą pewność siebie, a przed nami odkrywają się najróżniejsze zyski.
Kiecka, to część garderoby, jaki o każdej porze roku obrazuje się porywająco.

spódnice
Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

Latem świetnie noszą się zwiewne, a jesienią sztruksowe, takie w ciepłych odcieniach, z efektownymi rajstopami. Rodzajów kiecek i sposobów ich noszenia jest bezliku. Znajdź, więc przepis dla ciebie i zobacz, że odpowiednio dopasowane spódnice – wejdź na nasz serwis https://amsustore.com/category/spodnice-biznesowe -, idealnie ukrywają mankamenty sylwetki. Przykładowo spódnica rozkloszowana zakryje puszysty brzuch, a spódnica kopertowa poszerzy wąskie biodra, nadając im kobiecego kształtu. Nie można także zanegować, że sukienki zwracają na siebie uwagę i z pewnością zaobserwowałaś nieraz, że gdy ubierasz nieważne jaką spódnicę, to przepuszczają kierowcy i wszyscy otwierają ci drzwi do marketów i barów, jak hrabinie.
Lato
Autor: Karen
Źródło: http://www.karenmac.com
Bezsprzecznie spódnice bywają wielce wszechstronnym detalem ubioru i dają wielkie możliwości niesamowitej stylizacji. Dobrze wyglądają do nich bluzki całkiem proste, koszule, marynarki (szczegóły w podanym źródle), ale także szerokie swetry, czy choćby bluzy. A która z nas nie kocha wkładać stylowych kozaków? Nie łatwo dobrać do nich spodnie, za to nie ma problemu ze spódnicą, albowiem w każdej pięknie się prezentują.

A może kiecka, to super środek na pochwałę zwykłego dnia. A więc, nie myśl, przystrój twój poniedziałek w barwy i bądź sobą, cokolwiek nakładasz.