Nowa niezwykła kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na terenie całej kraju.

Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących punktów sieciowych w dużych miejscowościach. Oferta tej sieci zawiera zarówno ubrania, jak i dodatki, jak również rozmaite akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą partię ubrania jest bardzo zróżnicowana i szeroka. Przykładowo okrycia wierzchnie dziecięce podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można dużej liczbie barw, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja wiosenna przewiduje parę typów tego rodzaju kurtek. Dostępne są także okrycia dżinsowe w rozmaitych rozmiarach. W kolekcji dla chłopców oprócz kurtek materiałowych i dżinsowych dostępne są także bezrękawniki i marynarki. W ofercie na wiosnę dostępny jest duży wybór różnego rodzaju kurtek.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących sklepów sieciowych w większych miejscowościach. Oferta tego sklepu zawiera zarówno odzież, jak i akcesoria, a także różnego typu dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą część odzieży jest niezwykle zróżnicowana i szeroka. Na przykład okrycia wierzchnie dla dzieci podzielone są poid względem wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można znaleźć kurtki (źródło artykułu) i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie kolorów, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja wiosenna przewiduje parę modeli takich okryć. Dostępne są również kurtki z dżinsu w różnych rozmiarach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi występują również kamizelki i marynarki. W ofercie na wiosnę dostępny jest spory wybór różnego rodzaju kurtek.

Kurtki i płaszcze dla kobiet

Zimowe kurtki H&M damskie oferowane są w bardzo szerokim wyborze. Są to kurtki krótkie i dłuższe. ocieplane i pikowane. Bardzo często spotykanym akcesorium jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w talii. W mijającym sezonie tego typu rozwiązanie było niezwykle często spotykane. Wśród tego rodzaju okryć przeważają takie kolory jak czerń i brąz. Częstym motywem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów.Oprócz typowych kurtek na bardzo niskie temperatury są również kurtki cieńsze, uszyte z różnych materiałów. Występują one w wielu różnych kolorach. Oferta na wiosnę z kolei przewiduje kurtki lżejsze i w większości krótkie. Często kupowane są krótkie kurtki ze skóry z suwakiem z boku, wykonane na kształt tak zwanych ramonesek. Oferowane są także kurtki – kurtki membranowe dżinsowe. Okrycia tego typu.

Kurtki męskie

W kolekcji męskiej sklep H&M udostępnia kilka modeli kurtek na różne sezony. Na sezon zimowy będą to bardzo grube kurtki puchowe, chroniące nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można także spotkać bardziej eleganckie płaszcze męskie z materiału, w przeważającej liczbie czarne. Na cieplejsze dni sklep oferuje okrycia wierzchnie o kroju sportowym, zapinane na guziki. Występują one w wielu rozmaitych kolorach. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości okryciem wierzchnim, ale posiadające cechy koszuli. Kolekcja na wiosnę obecnie zawiera niewiele kurtek męskich.

Źródło: