Niecodzienne zabiegi upiększające

Kobiety słyną z tego, że chcą dobrowolnie cierpieć, jeśli w zamian staną się piękniejsze. Niemiłe operacje, kremy z podejrzanymi składnikami – to jeszcze nic. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań typowy zabieg. W dodatku – w dzisiejszych czasach oddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl sprawia, że nie jesteśmy włochate.

Panie słyną z tego, że potrafią torturować się, jeśli w zamian mogą stać się szczuplejsze. Bolesne zabiegi, kremy z ptasim guanem – to jeszcze nic. Depilacja całego ciała woskiem to dla pań zwyczajny zabieg. W dodatku – dzisiaj oddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl prowadzi do tego, że nie jesteśmy włochate.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Źródło: Elite

kosmetyków (polecamy www.facetaria.pl) boi się tego tak samo, jak frezarki do pedicure – także dlatego, że nazwa przywołuje skojarzenie z nazwą sprzętu należącego do frezera. Oto kilka nietypowych zabiegów służących urodzie.

Daj sobie sianaW pewnym włoskim SPA można przetestować niezwykła walkę z pomarańczową skórką. Delikwentka opatulona jest bardzo dokładnie w mokrą słomę i w takim stroju wsadzana do wanny z wodą o temperaturze 80 stopni. W ten sposób można się porządnie wygrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Jadowity masażystaZnamy już masaż gorącymi kamieniami, ale są też bardziej wyrafinowane metody relaksu. W Izraelu, za około 80 dolarów, zajmą się klientem… węże. Kilka osobników różnych gatunków spaceruje spokojnie po całym ciele. Każdy masuje na swój sposób i oddziaływa na różne mięśnie.

Nakarm rybkiPo co fotel do pedicure skoro tak łatwo można zaszczycić stopami rybki. Mówi się, że to wcale nie piranie, z całą pewnością skutecznie obgryzają martwy naskórek, zwracając pacjentce całą i gładką stopę. To w każdym razie typowa metoda pedicure, ale może wydawać się dosyć zaskakująca i dziwna.

Maseczka z bykaZupełnie nie w nieznanym zakątku, ale w środku Londynu, jako specjalna odżywka na głowie pojawi się sperma byka. W tym wypadku chyba lepiej nie zastanawiać się, po czym włosy są takie miłe i gładkie.

.Młodość prosto od wężaLudzie zatrudnieni na fermach węży w Ameryce Południowej, wyróżniają się szczególnie gładkimi dłońmi. Nie pomaga im w tym regularna zabieg u kosmetyczki, niepotrzebna jest im też lampa do manicure. Na delikatność ich rąk tak doskonale wpływają wężowe odchody. Nie brzmi niestety kusząco, dlatego należy trzymać się ulubionego kremu do rąk.