Zmarszczki – jak można współcześnie z nimi faktycznie skutecznie walczyć i zatrzymać upływający czas?

Każdy chciałby być wiecznie młody oraz zatrzymać czas. Niestety, nie jest to możliwe. Współcześnie coraz częściej widać tendencję do utrzymywania atrakcyjnego wyglądu możliwie jak najdłużej. Popularne są operacje plastyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej, szczególnie w środowisku osób związanych z show biznesem.

Continue reading „Zmarszczki – jak można współcześnie z nimi faktycznie skutecznie walczyć i zatrzymać upływający czas?” <span class="meta-nav">→</span>

Kwas hialuronowy oraz inne metody poprawiania wyglądu

Nastały czasy, w których pierwsze wrażenie jest kwestią, która wywiera wpływ na kształt naszych relacji z światem lub ludźmi. Niespełna kilka lat wstecz istotna była w zasadzie jedynie dbałość o zachowanie podstawowych zasad osobistej higieny oraz zachowanie odpowiedniego stanu uzębienia. Wzór perfekcyjnej kobiety lub perfekcyjnego mężczyzny, przedstawiany nam ze wszystkich stron czy to w telewizji czy na bilboardach budzi w ludziach chęć bycia tak samo perfekcyjnym. Żeby zdobyć swój cel znaczna część ludzi podejmuje wszelkiego typu aktywności.

Continue reading „Kwas hialuronowy oraz inne metody poprawiania wyglądu” <span class="meta-nav">→</span>

Rozwój chirurgii estetycznej w naszym kraju

W naszym kraju jest od pewnego czasu, ale jej pozycja jest coraz bardziej ugruntowana. Nie rości sobie pretensji, żeby przypodobać się wszystkim, bo zdaje sobie sprawę, że to nie o to biega w tej potyczce. Chirurgia plastyczna to dosyć świeża na naszym rynku medycznym działalność, która jednak szarżą zyskuje coraz więcej zwolenników. Z roku na rok powstają kolejne lecznice, trend jest wzrastający.

Continue reading „Rozwój chirurgii estetycznej w naszym kraju” <span class="meta-nav">→</span>