O torebkach śpiewają także piosenki – czy torba to skarbiec, czy największy nieład na świecie?

Babska torba od dawna budzi żywe zaciekawienie. Dlatego, problem tego niebywale funkcjonalnego drobiazgu, bez którego żadna super babka nie potrafi się obejść, budzi niezliczone rozmowy na ten temat, głównie wśród panów. Okazji, na które należy mieć adekwatne torby, jest wiele.

Continue reading „O torebkach śpiewają także piosenki – czy torba to skarbiec, czy największy nieład na świecie?” <span class="meta-nav">→</span>

Nowa paleta wzorów toreb H&M dostępna już w sklepach.

Sieć sklepów H&M jest w ostatnich latach bardzo chętnie wybierana. Pojawia się coraz więcej sklepów tej sieci, a kolekcja powiększa się. Coraz większą część asortymentu stanowi obuwie i dodatki. Wypeodukowane są z rozmaitych tkanin i w rozmaitych stylach. Ich dostpność uzależniona jest również od pory roku. Tak jak w sytuacji wszystkich innych sklepów, również tam odmienne dodatki i akcesoria oferowane będą w sezonie letnim, a odmienne w zimie. Powinny one być w dużej mierze dobrane do kolekcji odzieży w danym sezonie. W każdym okresie zimowym sporą część butów damskich tworzą kozaki.

Continue reading „Nowa paleta wzorów toreb H&M dostępna już w sklepach.” <span class="meta-nav">→</span>

Panterkowe wzory zawsze w cenie

Nie łatwo odpowiedzieć na pytanie co mają w sobie cętki, że ciągle są na czasie. Z sezonu na sezon można je spotkać w przeróżnych sklepach wciąż powracające z nową siłą. Być może to fakt, że jest to wzór zaczerpnięty prosto od najlepszego designera na świecie, jakim jest sama natura, powoduje, że cętki są bez przerwy na czasie.

Continue reading „Panterkowe wzory zawsze w cenie” <span class="meta-nav">→</span>

Dodatki przede wszystkim

Kobiety wielbią buty oraz jak i torebki. Sporo z nas posiada całkiem liczne kolekcje tych dodatków we wszystkich kolorach jak i odcieniach. Widocznie jest coś co sprawia, że znacznie łatwiej jest nam dokupić kolejną parę butów niż zainwestować na przykład w ubrania.

Continue reading „Dodatki przede wszystkim” <span class="meta-nav">→</span>