Jak dobrze jest ubierać się na zimę? Jak prezentować się modnie, ale przy tym czuć się jak najbardziej swobodnie?

Klimat w Polsce zmienia się nieustannie, lecz jest możliwe by się do niego przyzwyczaić. Mamy cztery pory roku, tak powinno być w teorii, gdyż w praktyce coraz bardziej ulega to zmianą i możemy powiedzieć, iż zaczynają dominować ciepłe, nawet gorące lata oraz ciężkie to przewidzenia zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym niesamowicie zimno, lecz także nadspodziewanie ciepło. Niemniej, jeżeli chodzi o stan obecny, to częściej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do jakiej trzeba się przygotować.

Continue reading „Jak dobrze jest ubierać się na zimę? Jak prezentować się modnie, ale przy tym czuć się jak najbardziej swobodnie?” <span class="meta-nav">→</span>

Darujmy kartki!

Kultura pisania i wysyłania takich notek, jak zaproszenia ślubne ma sporą tradycję. Wciąż dla wielu osób jest to ważny obyczaj. Każdy, kto zdecyduje się na ich wysyłanie, powinien mieć na uwadze, że zaproszenia ślubne mają ścisłą strukturę i styl. Reguły ich kreowania można znaleźć w internecie, należy wiedzieć, że ich respektowanie jest mile widziane.

Continue reading „Darujmy kartki!” <span class="meta-nav">→</span>