Moda na Odzież militarna wciąż popularne

Ubrania stylizowane na militarne cieszą się w kraju dużą popularnością. Mundury, spodnie moro i militarne buty kojarzą się z demobilem, lecz obecnie na rynku można spotkać bogata ofertę stylowych ubiorów dla miłośników militariów. Takie ubrania poza poligonem często spotyka się na rozgrywkach w paintball lub wśród miłośników tzw. ASG, czyli replik broni na plastikowe naboje. Z części akcesoriów wykorzystywanych w militariach często korzystają także posiadacze motocykli.

Continue reading „Moda na Odzież militarna wciąż popularne” <span class="meta-nav">→</span>

O tym dlaczego dorośli mężczyźni lubią bawić się w żołnierzy

Który z panów, będąc małym dzieckiem nie aranżował zabaw z przyjaciółmi w wojnę czy policjantów i złodziei? Który dorastający nastolatek nie patrzył z ekscytacją na żołnierza w szykownym mundurze z biało-czerwonym emblematem? A powiedzenie „za mundurem panny sznurem”? Funkcjonuje do dziś.

Continue reading „O tym dlaczego dorośli mężczyźni lubią bawić się w żołnierzy” <span class="meta-nav">→</span>

Trwałe kamizelki dla naszego szkraba

Każdy opiekun dziecka ma chęć, by jego dziecko posiadało to, co najkorzystniejsze. To sprawa nie podlegająca dyskusji. Każdy bez wyjątku maluch powinien w takim przypadku mieć takie ubrania, w których to będzie czuć się wyjątkowo odpowiednio. To w sumie dzięki takim ubraniom będzie miał możliwość się cieszyć wygodą każdego dnia. Z tego powodu tak znaczące pozostaje fakt tego, co mamy własnemu dziecku do zaproponowania. A mama i tata mają powinność wiedzieć, iż otrzymywać dziecko powinno jedynie to, co najbardziej odpowiednie dla niego.

Continue reading „Trwałe kamizelki dla naszego szkraba” <span class="meta-nav">→</span>