Czego nie może zabraknąć w garderobie eleganckiego mężczyzny?

T-shirty męskie to baza każdej stylizacji. Wszechstronne T-shirty można nosić solo, ale także zakładane pod rozpinaną koszulę, sweter, a nawet marynarkę. Świetne zarówno do pracy, jak również na obiad z przyjaciółmi czy randkę. W dni powszednie znakomicie sprawdzą się proste podkoszulki z krótkim rękawem, najlepiej w niewyzywających kolorach. Czarny, brązy i granat będą idealnie nadawały się do każdego zestawu.

Continue reading „Czego nie może zabraknąć w garderobie eleganckiego mężczyzny?” <span class="meta-nav">→</span>

Kalosze mogą być gustowne, a przy tym jednocześnie solidne

Pewnie większość czytelników nie za bardzo pochlebnie podchodzi do tematu kaloszy – jednakowoż kto rzekł, że w każdym przypadku są one brzydkie? Owszem, istnieje ładniejsze obuwie- kobiece oraz męskie, niźli akurat kalosze, lecz no to już inna para kaloszy… Zatem w owym artykule postaramy się trochę obalić stereotypy dotyczące takiego obuwia. A trzeba na starcie przyznać, iż nieczęsto zwykliśmy się spotykać z bardzo pozytywnym postrzeganiem kaloszy.

Continue reading „Kalosze mogą być gustowne, a przy tym jednocześnie solidne” <span class="meta-nav">→</span>

Dlaczego warto jest nabywać w podarunku czółenka wspólnie z personą, która ma je nosić?

Jeżeli myślisz, że większa część mężczyzn nie winno kupować butów dla swoich córek, to masz zupełną rację. To jest w niezwykle znacznym stopniu kwestia gustu, szczególnie jeżeli chodzi o fason czy kolorystykę.

Continue reading „Dlaczego warto jest nabywać w podarunku czółenka wspólnie z personą, która ma je nosić?” <span class="meta-nav">→</span>