W jaki sposób prezentują się tendencje 2014 w modzie męskiej?

Teraz mnóstwo mężczyzn chce codziennie wyglądać modnie i elegancko. Czasy, kiedy chłopak miał w swojej szafie jedynie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście często są już tylko wspomnieniem.

Continue reading „W jaki sposób prezentują się tendencje 2014 w modzie męskiej?” <span class="meta-nav">→</span>

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w tym roku?

Nie tylko panie uwielbiają się stroić bez względu na okazję. Garderoby panów często są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, analogicznie jak kobiety bardzo o siebie dbają. Kosmetyka, systematyczne wizyty u fryzjera i w klubach fitness koronują doskonale dopasowaną do stylu ubrania. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Continue reading „Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w tym roku?” <span class="meta-nav">→</span>

Jakie trendy w modzie dla mężczyzn będą zauważalne w roku 2014?

Nie tylko panie kochają stroić się na każdą okazję. Kolekcje ubrań panów nieraz są dużo lepiej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, tak jak i kobiety niezmiernie o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, regularne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness wieńczą perfekcyjnie dopasowaną do swojego stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Continue reading „Jakie trendy w modzie dla mężczyzn będą zauważalne w roku 2014?” <span class="meta-nav">→</span>