Elegancki mężczyzna

Przez długie lata w naszej mentalności zapanowało niezrozumiałe przeświadczenie, że modą powinny zajmować się tylko i wyłącznie kobiety. Bylejakiego mężczyznę, jaki zajmował się tym fascynującym zagadnieniem, od razu zasypywano stekiem obraźliwych wyzwisk. Uważano, że facet z krwi i kości nie musi przykładać dużej wagi do własnego ubioru, a jeśli to czyni, zostanie postrzegany jako po prostu zniewieściały, a nie tak dawno temu była to straszliwa obelga.

Na szczęście, czasy się zmieniły i panowie w nie mniejszym stopniu biorą udział w największych epizodów świata mody. Dużo z nich z powodzeniem redaguje swoje blogi, na jakich to prezentuje nietuzinkowe trendy. Te najciekawsze mają wielu fanów, wśród których są też kobiety, które szukają właściwych wskazówek, aby zmienić styl swoich mężczyzn.

domodi.pl - skórzany portfelZauważamy powrót do strasznych rodzajów garniturów, które są niezmiernie profesjonalnie zmodyfikowane, w zależności od sytuacji. Wystarczą konkretne dodatki, by z wymiętego stroju, w jakim faceci wyglądają jak wujek Staszek z wesela, wykreować najmodniejszą stylizację, jaka w tym samym czasie jest szalenie męska. Niestety, naszym panom nie wystarcza tej kszty finezji, która może zdziałać cuda. Powinniśmy zmienić pospolite brązowe spodnie męskie (szczegóły: ) na jakiś inny, wyrazistszy kolor, aby cały strój pozyskał nowy, fantastyczny charakter.

Nie niej ważny temat to oryginalne skarpetki męski. Jeśli na co dzień nie paradujemy w stroju cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, musi być dopasowana do koloru spodni.

Należy zatem porzucić niesmaczne pomysły zakładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zabronione jest również łączenie skarpetek i sandałów. Stylowy mężczyzna to również właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest swoistą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.