Usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny – jak zagwarantować sobie sprawny jak również bezinwazyjny zabieg?

Doskonała kondycja skóry wymaga odpowiedniej troski, zwłaszcza kiedy jej aktualny stan pozostawia wiele do życzenia. Jednymi z najczęściej zauważanych problemów, jakie dotyczą skóry są pajączki a także cellulit. Najskuteczniejsze metody na pozbycie się wad skóry to usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny, które najlepiej zagwarantować sobie w Warszawie.

Continue reading „Usuwanie pajączków i drenaż limfatyczny – jak zagwarantować sobie sprawny jak również bezinwazyjny zabieg?” <span class="meta-nav">→</span>

Nie gryź się skórką pomarańczową, raduj się wiosną!

Jeśli zauważyłaś pofalowanąIgrutkowatą skórę na swoich udach, która przypomina skórka mandarynki, to być może masz cellulit, ale nie dramatyzuj. Dziś jest wiele sposobów na to, żeby zmniejszyć ten skromny minus. Cellulit to nierówne położenie tkanki tłuszczowej, czego efektem jest zniekształcona skóra ze uwypukleniami, niekiedy blada i cienka. Pojawia się głównie u pań. Na jego powstanie wpływa mnóstwo okoliczności choćby hormony, dieta, czy zbyt niewiele aktywności, a także tendencje genetyczne.

Continue reading „Nie gryź się skórką pomarańczową, raduj się wiosną!” <span class="meta-nav">→</span>