Co Twoja dziewczyna nosi w kosmetyczce?

Panie niezmiernie lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu nazywa się je mianem płci pięknej. Tym samym częściej niż mężczyźni aplikują specyfiki kształtujące zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Kobiety bardzo lubią dobrze wyglądać. Nie bez przyczyny charakteryzuje się je mianem płci pięknej. Tym samym częściej niż panowie stosują specyfiki polepszające zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest różnych środków, które przyprawiają ich partnerów o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes
Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, bądź balsam do ciała, są dość popularne, czytając na etykiecie: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym de facto zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panówNatomiast kwas hialuronowy może być z sukcesem używany również przez mężczyzn. Wskutek wiązania wody w tkankach, wyrównuje on zmarszczki oraz spowalnia procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie również perfekcyjnie nawilża a także odżywia cerę.

Balsam do ciała i krem antycellulitowyW damskich kosmetyczkach bardzo często spotykany jest balsam do ciała oraz krem antycellulitowy. I chociaż pierwszy z nich panie kochają, do obecności drugiego chętnie by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków stosowanych z kłopotliwej konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

krem (zobacz tutaj: kremy Secret Soap) pod oczy na po nieprzespanej nocy Środkiem, do którego mężczyźni zdążyli się już prawdopodobnie przyzwyczaić jest krem pod oczy. Zwykle zastanawiają się oni, dlaczego kobiety nabywają je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich posiada nieco odmienne właściwości a także w każdym tkwi odrębny sekret damskiej urody.

Krem – sprawdź tu – z zielonej herbaty?Koncerny kosmetyczne użytkują siłę przyrody, aby pomóc nam wyglądać młodziej i wspanialej. Przykładem takiego przyrodniczego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Mężczyźni nie mogą wyjść z podziwu. Godzą się ze zjawiskiem, iż jakaś zielona roślina mieści się w pudełku z herbatami, ale żeby jeszcze smarować nią ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza a także wzmacnia skórę, a przy tym nadzwyczajnie pachnie.

Źródło: NANTES