Co to są suplementy?

Suplementy to dodatkowe witaminy i mikroelementy do naszego żywienia, które stanowią uzupełnienie. Są to składniki, które dostarczają nam witamin do organizmu. Pozwalają one na lepsze samopoczucie czy szybsze zgubienie zbędnych kilogramów. Suplementy diety podawane są często w postaci tabletek, napojów lub batoników.

Autor: Flickr.com

Suplementy są dodatkami do naszej diety, które stanowią uzupełnienie. Są to dodatki, które uzupełniają niedobory np. witamin w naszym organizmie. Pomagają nam lepiej się czuć oraz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Suplementy diety podawane są często w postaci pigułek, soków lub sproszkowane.

Suplementy dlamężczyzn.
Nie tylko kobiety dbają o linię i chcą wyglądać atrakcyjnie. Mężczyźni także są świadomi tego, że muszą dbać o swoją sylwetkę.

Autor: Vitana

Rzeźbią swoje ciało, ale nie wszyscy mają do tego predyspozycje. W celu budowy sylwetki z pomocą przyjdzie kreatyna. Cieszy się dużym zainteresowaniem i jest suplementem, mamy możliwość nabycia jej w postaci sypkiej a także każdej innej. Mamy możliwość nabycia jej również w różnych smakach. (Reklama: odchudzanie na siłowni). Istotne jest, aby kupować tylko sprawdzone suplementy, można je nabyć w specjalistycznych sklepach. Kreatynę powinno spożywać się po wysiłku fizycznym najlepiej z koktajlem. Aby podnieść libido oraz inne czynniki jest tribulus terrestris.Używanie go wspomaga wydajność organizmu oraz zdolności seksualnych a także wzrost męskich hormonów. Pomaga rozwijać masę mięśniową.

Zdrowa, czyli jaka dieta?
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Mikroelementy dla płci pięknej.
Każda kobieta chce mieć szczupłą i zgrabną sylwetkę. Nie zawsze jest to jednak możliwe pomimo faktu iż trzymają się wyznaczonych celów. Suplement diety, który wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej z naszego ciała to l karnityna. Ta witamina jest istotna dla naszego funkcjonowania. Dzięki niej tłuszcz znika z naszego organizmu gdy ćwiczymy. (Reklama: siłownia bolesławiec). Kolejna zaletą jest wspomaganie modelowania tkanki mięśniowej w naszym organizmie oraz możliwość większego wykorzystania energii. Ten suplement diety na pewno będzie niezbędny kobietom, które lubią wysiłek fizyczny. L karnityna w płynie w wielu kombinacjach łączy się ją z zieloną herbatą, która ma właściwości pobudzające. Oczyszcza z toksyn oraz wzmacnia naczynia krwionośne. W podobny sposób l karnityna jak i zielona herbata skutecznie zniżają stopień złego cholesterolu w naszym organizmie. Nie zapominajmy, aby wszystkie suplementy konsumować z ostrożnością oraz należycie z ich zastosowaniem. karnityna (do tej strony-> http://www.sklep.sport-max.pl/) karnityna (kliknij: sklep.sport-max.pl/ser-pol-267-TREC-L-Carnitine.html)

Źródło: