Właściwe witaminy i minerały dla kobiet w ciąży

Dostarczanie organizmowi witamin jest niezmiernie ważkie i ma wpływ na nasze zdrowie i także samopoczucie. W szczególności kobiety w ciąży muszą niezmiernie o siebie dbać, gdyż noszą pod sercem nowe życie. To jak się żywisz w ciąży ma działanie nie jedynie na Ciebie, lecz także na Twojego maluszka, który niebawem przyjdzie na świat. Jeżeli więc brak Ci niezbędnych witamin to zdoła to ujemnie odbić się również na zdrowiu Twojego dziecka.

Continue reading „Właściwe witaminy i minerały dla kobiet w ciąży” <span class="meta-nav">→</span>

Jak się ubierać w czasie ciąży?

Co najlepiej nosić w czasie ciąży? Wydaje się, że na początku nie ma czym się przejmować, bo to, że jesteś w ciąży jeszcze nie widać, lecz już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Twoje ubrania stają się za ciasne. Dodatkowo, szybko zmienia się Twoja sylwetka do tego stopnia, że nie wystarczy już po prostu kupować większych ubrań.

Continue reading „Jak się ubierać w czasie ciąży?” <span class="meta-nav">→</span>

Ginekologia plastyczna dla każdej dziewczyny

Aktualnie coraz bardziej popularne stają się procesy tak zwanej medycyny estetycznej. Z czasem technologia i medycyna uległy tak gwałtownemu rozwojowi, że medycyna nie jest stosowana wyłącznie do celów wiążących się z przywracaniem zdrowia i życia. Aktualnie jej osiągnięcia stosuje się także do zabiegów o charakterze estetycznym, a więc wiążących się z wyglądem i ogólnym samopoczuciem pacjentów. Często zdarza się bowiem, że pacjenci nie są zadowoleni ze swojego wyglądu, gdy przykładowo wygląd jakiejś części ciała jest źródłem kompleksów.

Continue reading „Ginekologia plastyczna dla każdej dziewczyny” <span class="meta-nav">→</span>