Co należy wiedzieć o odżywkach?

W dwudziestym pierwszym wieku warto zadbać o swoje ciało i masę mięśniową, nie tylko chodząc na siłownię. Pomóc są w stanie tutaj specjalnie odżywki dla sportowców. Odpowiednie produkty nabędzie tam najczęściej zarazem normalny konsument, jak również osoba przygotowana na długotrwałe trenowanie własnego ciała.

Continue reading „Co należy wiedzieć o odżywkach?” <span class="meta-nav">→</span>

Aminokwasy i inne suplementy

Trenowanie na siłowni jest coraz powszechniejsze. Trudno się dziwić, w końcu nic tak dobrze nie niszczy tłuszczu, jak mocny trening ze sztangą. I nic tak silnie nie zachęca organizmu do budowania mocniejszej muskulatury. Ale mocna sesja ćwiczeń to nie wszystko – konieczne jest też prawidłowe odżywianie. Styl żywienia trenującego musi być dokładnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję

. Continue reading „Aminokwasy i inne suplementy” <span class="meta-nav">→</span>

Z jakich powodów odpowiednia dieta ma takie znaczenie dla utrzymania swojego ciała w odpowiedniej formie

Odżywki dla aktywnychfizycznie – czym są?

Odżywki dla ćwiczących są w Polsce w sklepach od wielu lat, a mimo to nieustannie krążą błędne mity o ich skuteczności. Dużo ludzi nie może odróżnić popularnej odżywki od specjalnych substancji hormonalnych, które są aplikowane przez zawodowców. Trzeba powiedzieć to silnie: odżywki nie są w żaden sposób niebezpieczne dla biorącego i nie robią żadnych modyfikacji w gospodarce hormonalnej. Wszelkie produkty, które oferowane są na polskim rynku muszą mieć wiele skrupulatnych badań. Jeżeli ćwiczysz na siłowni, bierz je bez obaw.

Continue reading „Odżywki dla aktywnychfizycznie – czym są?” <span class="meta-nav">→</span>

Jaki wpływ na sportowców ma białko serwatkowe?

Białko jest jednym z najistotniejszych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże największe znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują przez długi okres czasu, intensywny trening wytrzymałościowy. Jest nieodzowne przy zwiększaniu masy oraz formowaniu mięśni. Białka gwarantują właściwy bilans azotowy pozwalając na maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Continue reading „Jaki wpływ na sportowców ma białko serwatkowe?” <span class="meta-nav">→</span>

Jakie efekty przynosi zażywanie whey protein?

Białko jest jednym z priorytetowych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednak szczególne znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują długofalowy, mocny trening wytrzymałościowy. Jest nieodzowne przy powiększaniu masy a także formowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie właściwy bilans azotowy zapewniając optymalną stymulację anabolizmu i odbudowę mięśni.

Continue reading „Jakie efekty przynosi zażywanie whey protein?” <span class="meta-nav">→</span>

Właściwości białka serwatkowego

Białko jest jednym z priorytetowych suplementów dla wszystkich sportowców, jednak największe znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują długotrwały, natężony trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy zwiększaniu masy oraz formowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie właściwy bilans azotowy gwarantując optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Continue reading „Właściwości białka serwatkowego” <span class="meta-nav">→</span>