Showing 156 Result(s)
Odpowiednie suplementy dla Twojej diety

Skuteczne sposoby na poradzenie sobie z alergią

Z alergią nie ma żartów, tym bardziej w dużym mieście. Jak wskazują badania aż powyżej 50% dzieci z Krakowa cierpi na alergię. Nie wnikając za bardzo w dywagacje, dlaczego właśnie tam, warto się zastanowić, jakie są najkorzystniejsze sposoby na walkę z tą uprzykrzającą życie dolegliwością. Czy pozostaje nam się poddać? Nie, na pewno nie. Zobacz, jak możesz z nią sobie radzić.
Odpowiednie suplementy dla Twojej diety

Problemy społeczeństwa starzejącego się

Tak jak widoki ulegają zmianie o każdej porze roku, jednocześnie zmienia się nasze środowisko, osoby, z którymi się zadajemy, sprawy, które posiadamy, przeszłe czasy z wolna pokrywające się bladymi punktami… Nic jednakże nie jest tak jawne i trudne do zniesienia, jak wolna jesień życia. Jeszcze jakiś czas temu byliśmy dzieciakami, radowaliśmy się życiem, a teraz jesień i w zależności od genów – raz korzystniej, raz beznadziejnie. dzisiaj przybywa w Polsce osób starszych, a w tym samym czasie mamy deficyt urodzeń, a przecież nie zawsze tak było…
Uśmiech

Pogrom mikrobów

Zarazki atakują homo sapiens od zarania jego życia na naszej planecie. W erach prehistorycznych ludzie jaskiniowi często umierali w młodym (jak na nasze dzisiejsze statystki) z przyczyny drobnych chorób. W świecie starożytnym i w średniowieczu świat ludzi był nawiedzany przez zarazy. Lecz to nie plagi były najbardziej szkodliwe – infekcje bakteryjne i wirusowe atakowały każdego dnia.
Elegancki pan, Kreacje wieczorowe, Modelki

Czym się okryć żeby zostać sobą

W sezonie wiosna lato 2013 sklep top secret postawił na klasykę z pazurem. Jeśli poszukujemy standardowych strojów w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa firmy sugeruje, proponowane stylizacje są zdecydowanie do zadań specjalnych. Płaszcz nie jest skazany na bycie pospolitym, co więcej projektanci nie idą na łatwiznę projektując parę bliźniaczych krojów. Każdy egzemplarz odwołuje się do innego trendu, więc dowolnie możemy dobrać okrycie do swojego stylu.
Modelki

Wygodne zestawy do spania – jakim sposobem je kompletować, by rano faktycznie obudzić się wystarczająco wypoczętym?

Nocny wypoczynek ma ogromne znaczenie dla samopoczucia podczas dnia. Przygotowania do snu muszą obejmować zgaszenie wszelkich świateł i przewietrzenie sypialni. Pomieszczenie w żadnym przypadku nie powinno być przegrzewane, o czym koniecznie należy pamiętać. Istotne znaczenie ma jednak także to, w czym się śpi. Dużo zależy od posiadanych oczekiwań, gdyż trzeba brać pod uwagę przede wszystkim własną wygodę. Jaki strój w takim razie skompletować, żeby wypoczynek nocny rzeczywiście zapewnił regenerację ciała?
Odpowiednie suplementy dla Twojej diety

Nerwica – największa epidemia naszych czasów

Każda era w dziejach świata odbiła swój ślad nie tylko w rozwoju cywilizacyjnym i postępie gospodarczym ale również wywarła olbrzymi wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną społeczeństwa. Epidemie i plagi związane z niskim poziomem higieny i brakiem znajomości medycyny ustąpiły miejsca nowym chorobom cywilizacyjnym takim jak nerwice, zaburzenia łaknienia czy chorobom układu krążeniowego.
Odpowiednie suplementy dla Twojej diety

Onkolog to lekarz walczący z chorobami nowotworowymi

W dzisiejszych czasach sporo osób niestety boryka się z chorobami onkologicznymi. Są to schorzenia nowotworowe, jakie w procesie leczenia są bardzo trudne, wymagające i obciążające. Natomiast obecnie medycyna zdobyła niezwykle wysoki poziom i wiele chorób w zakresie onkologii jest skutecznie leczona, poprzez co różne schorzenia nowotworowe można po prostu odpowiednio i sprawnie zwalczyć.
Odpowiednie suplementy dla Twojej diety

Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z pijawkami?

Pojęcie medycyny niekonwencjonalnej w Polsce jest bardzo kontrowersyjne. A przecież akupunktura, która w naszym kraju orzekana jest jako metoda niekonwencjonalna, w krajach azjatyckich uważana jest za tradycyjną i konwencjonalną. Jeszcze niedawno podobnie było z leczeniem pijawkami. Pacjent, który informował w czasie wizyty lekarskiej o zabiegu hirudoterapii często spotykał się z ironicznym komentarzem.
Modelki

Trwałe kamizelki dla naszego szkraba

Każdy bez wyjątku opiekun dziecka ma ochotę, by jego dziecko posiadało to, co najkorzystniejsze. To sprawa bezdyskusyjna. Każdy maluch ma powinność w takim razie mieć tego rodzaju ubranka, w jakich to poczuje się wyjątkowo dobrze. To w końcu dzięki tym ubrankom będzie miał możliwość się cieszyć komfortem na co dzień. Dlatego tak istotne jest to, co mamy swojemu dziecku do zaoferowania. I rodzice mają obowiązek być zorientowani, że otrzymywać dziecko powinno jedynie to, co najbardziej odpowiednie dla niego.