Mity i stereotypy na temat sterydów, czyli praktycznie wszystko o ich wpływie na osoby je zażywające

Wielu odwiedzających siłownię w którymś momencie zaczyna marzyć o wyglądzie i mięśniach kulturysty. Przerzucają więc oni coraz większe ciężary, pochłaniają kilogramy kurczaków, ryżu i najróżniejszych odżywek, ale wzrost mięśni jest niezadowalający. I wtedy może się pojawić pomysł zażycia czegoś więcej, czyli właśnie sterydów. Wokół sterydów pojawiło się wiele legend oraz mitów.

Continue reading „Mity i stereotypy na temat sterydów, czyli praktycznie wszystko o ich wpływie na osoby je zażywające” <span class="meta-nav">→</span>

Kerastase oferuje głównie najlepsze produkty do pielęgnacji

Szeroki wybór kosmetyków markowych jest do pełnej dyspozycji klientów na rynku. Stawiają oni na jakość poszczególnych produktów, która jest imponująca. Klientki i klienci zaufali już wiele razy testowanym produktom do pielęgnacji włosów cenionej na rynku marki kerastase. Producent dobrze przygotowuje swoje oferty, ponieważ bierze pod lupę całość potrzeb oraz oczekiwań swoich klientów. Rozmaitego rodzaju odżywki i szampony do włosów są wskazywane przez wzgląd na efektywność działania.
Continue reading „Kerastase oferuje głównie najlepsze produkty do pielęgnacji” <span class="meta-nav">→</span>

Bądź modna z nowoczesnymi zabiegami pielęgnacyjnymi

Kryteria estetyki bez końca ewoluują, z powodzeniem można powiedzieć, że co roku odkrywane są nowe metody pielęgnowanie kobiecej oraz męskiej urody. Przykładem może być depilacja laserowa, która coraz śmielej wypiera powszechnie znane metody służące likwidacji włosków.

Continue reading „Bądź modna z nowoczesnymi zabiegami pielęgnacyjnymi” <span class="meta-nav">→</span>

Wykorzystujmy z możliwości jakie proponują nam kąpiele solankowe

Kąpiele solankowe są polecane przy różnych problemach zdrowotnych

Kochamy troszczyć się o swoje zdrowie na wielu płaszczyznach, a co się z tym wiąże, nie tylko kontaktujemy się z doktorem, lecz też wykorzystujemy z usług spa, mających wzmocnić nasz organizm. Obecnie często stosowane są kąpiele solankowe, które chociaż nie mogą trwać nazbyt długo, jednocześnie mają nieprawdopodobny wpływ na nasz organizm. Dopomagają oczyścić go z toksyn, poprawiają wygląd skóry, funkcjonowanie układu krwionośnego, jak i też działanie narządów wewnętrznych. Należy tu też powiedzieć, że tego rodzaju kąpiele powinny być wykonywane w ściśle wyznaczony sposób, ponieważ tylko wtenczas będziemy mieli świadomość, że oddziałują dokładnie tak jak należy. Przez to także czas ich trwania trzeba stopniowo zwiększać, tak aby organizm mógł się do nich przyzwyczaić i żebyśmy czerpali z nich najwięcej jak się uda.

Continue reading „Wykorzystujmy z możliwości jakie proponują nam kąpiele solankowe” <span class="meta-nav">→</span>

W jakich mało komfortowych i nerwowych okolicznościach jesteśmy zmuszeni zarejestrować się w gabinecie dentystycznym

Tytuł tego felietonu nie jest przypadkowy. Do stomatologa idziemy zazwyczaj wtedy, kiedy wizyty nie da się w żaden sposób przełożyć. Tak czy inaczej, po prostu jesteśmy zmuszeni do tego, aby usadowić się w fotelu dentystycznym, bo na okresową kontrolę mało kto da się zapisać. Wybrani mężczyźni już przed drzwiami gabinetu przekonują, że nic ich nie boli, choć opuchnięty policzek wcale wspomnianej tezy nie potwierdza. Nasz strach przed borowaniem i usuwaniem zębów bywa nierzadko nieuzasadniony, co nie zmienia faktu, że wizytę planujemy z dnia na dzień.

Continue reading „W jakich mało komfortowych i nerwowych okolicznościach jesteśmy zmuszeni zarejestrować się w gabinecie dentystycznym” <span class="meta-nav">→</span>

Ubrania, buty i rozmaite akcesoria od producenta Pewex w czasie PRL

Pewex jest niesłychanie znaną marką na całym świecie, która w czasach prl posiadała niezwykle szeroki asortyment artykułów. Między innymi proponowała ona ubrania damskie i męskie, obuwie, przeróżne przyrządy do domu i mieszkania itp.

Continue reading „Ubrania, buty i rozmaite akcesoria od producenta Pewex w czasie PRL” <span class="meta-nav">→</span>

Innowacja w czesaniu długich włosów

Wiele razy miewałyśmy kłopot z czesaniem włosów. Bywało nawet tak, że gdy na spokojnie nie mogłyśmy ich rozczesać, po prostu, na siłę je szarpałyśmy. Dla naszych włosów nie było to nic dobrego. Bywało też, że jedynym, racjonalnym rozwiązaniem było ścięcie włosów. Jednak teraz nie trzeba się martwić, bo powstała szczotka, która jest w stanie pomóc nam w uporaniu się z nawet najbardziej nieposłusznymi włosami.

Continue reading „Innowacja w czesaniu długich włosów” <span class="meta-nav">→</span>

W jaki sposób dać sobie radę z wadami naszego uzębienia?

Spora część z nas doskonale wie, że utrzymanie zdrowia w odpowiednim stanie jest przez nas niebywale pożądane. Jego znaczenie w wielu przypadkach pozostaje dla nas nieoceniona. Najczęściej dostrzegamy ją, gdy zaczyna go nam brakować. Posiadanie sprawnego ciała i organizmu jest dodatkowo w pewnym sensie naszą wizytówką.

Continue reading „W jaki sposób dać sobie radę z wadami naszego uzębienia?” <span class="meta-nav">→</span>

Buszowanie za perełkami – kochamy zakupy w szmateksach

Pomimo określenia nadawane placówkom handlowym z niedrogimi ciuchami przechodzonymi są nie zawsze zachęcające, powszechność tego typu miejsc nie maleje. Nie tylko w gronie ludzi ze skromnymi przychodami, ale także celebrytek, które coraz częściej przyznają się do kupowania odzieży w lumpeksach.

Continue reading „Buszowanie za perełkami – kochamy zakupy w szmateksach” <span class="meta-nav">→</span>