Suplementy, jako element zbilansowanej diety

Jeśli chcemy zachować dobry stan zdrowia i doskonałe samopoczucie na całe życie, powinniśmy pomyśleć, czy dostarczamy sobie wszelkich niezbędnych substancji. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to dobra baza. Kolejna sprawa to ruch. Nikt nie każe nam od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i jazda na rowerze spokojnie wystarczą. Dobrze jest dbać o siebie.
Continue reading „Suplementy, jako element zbilansowanej diety” <span class="meta-nav">→</span>

Jaki suplement diety skutecznie pomaga w procesie odchudzania?

Walka ze zbędnymi kilogramami a także dążenie do upragnionej sylwetki jest marzeniem sporej liczby osób. Jednak sam proces odchudzania nie jest całkiem prosty, zwłaszcza, jeśli oczekujemy, że waga zmaleje bez naszego wysiłku. Najistotniejszy jest dobór prawidłowej diety oraz aktywność fizyczna. Zmniejszenie wagi trwa zwykle dłuższy okres czasu, co potrafi nas skłonić do porzucenia kuracji.

Continue reading „Jaki suplement diety skutecznie pomaga w procesie odchudzania?” <span class="meta-nav">→</span>

Dbaj o kondycję cały rok

Kiedy dużo ćwiczymy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i jak jemy. Niezwykle ważne jest to, by dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z wymienionych składników jest nam potrzebny, dlatego każda dieta eliminująca albo znacznie ograniczająca którykolwiek z nich z założenia nie jest zdrowa.

Continue reading „Dbaj o kondycję cały rok” <span class="meta-nav">→</span>

Co to są suplementy?

Suplementy to dodatkowe witaminy i mikroelementy do naszego żywienia, które będą dodatkiem. Są to dodatki, które uzupełniają niedobory np. witamin w naszym organizmie. Pomagają nam lepiej się czuć oraz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Suplementy diety podawane są często w postaci tabletek, soków lub batoników.

Continue reading „Co to są suplementy?” <span class="meta-nav">→</span>

Czas iść na siłownię!

Mimo że parę tygodni temu przeszły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, trzeba już zastanowić się nad plażową formą. Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic lub siłownię i zmienić jadłospis. Kilka tygodni przed latem siłownie są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się odmienić swój wygląd w niewielkim czasie.

Continue reading „Czas iść na siłownię!” <span class="meta-nav">→</span>

Jaki wpływ na sportowców ma białko serwatkowe?

Białko jest jednym z najbardziej istotnych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednak największe znaczenie ma dla osób stosujących długotrwały, wzmożony trening wytrzymałościowy. Jest nieodzowne przy wzmacnianiu masy a także rozwijanu mięśni. Białka zapewniają w organizmie prawidłowy bilans azotowy pozwalając na maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.

Continue reading „Jaki wpływ na sportowców ma białko serwatkowe?” <span class="meta-nav">→</span>

Najważniejsze suplementy diety przy wysiłku

Dążenie do upragnionej formy to najkrócej mówiąc trzy istotne składniki. Po pierwsze, dobry jadłospis. O ile twoim celem jest zwiększenie mięśni, należy pochłaniać jedzenie ponad bilans kaloryczny. Osoby, które redukują tłuszcz, mają jeść poniżej bilansu dziennego. Menu atlety musi zawierać białko, zdrowe tłuszcze i wolno przyswajalne cukry.

Continue reading „Najważniejsze suplementy diety przy wysiłku” <span class="meta-nav">→</span>

Parę wiadomości o najtańszych odchudzających suplementach diety

Przed nami wiosna, a razem z nią cieplejsze dni, kiedy to spróbujemy obnażać więcej ciała. Kiedy w końcu zerwiemy z siebie grube swetry i wełniane spodnie, może się okazać, że przybrało nam tu i tam. Co robić? Wiosenka za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w przerażenie, należy podejść do sprawy mądrze.

Continue reading „Parę wiadomości o najtańszych odchudzających suplementach diety” <span class="meta-nav">→</span>

Co można kupić swojej dziewczynie jako prezent?

To zapewne najzupełniej zrozumiałe, że jeśli mamy dziewczynę, to raz na jakiś czas raczej wypadałoby zakupić dla niej coś ładnego. Przecież prezent powoduje, że dziewczyna jest radośniejsza, a zresztą samo dawanie upominków to również swoista przyjemność. Chciałbym w tym momencie zwłaszcza polecić kupno własnej dziewczynie gustownej bielizny.

Continue reading „Co można kupić swojej dziewczynie jako prezent?” <span class="meta-nav">→</span>