Jak dbać o piękno

Trudno żyć nie troszcząc się silnie o własne piękno. W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna pomaga w każdym wieku dbać odpowiednio o własny wygląd. Modny wygląd pozwala każdej kobiecie poczuć się bardzo atrakcyjnie, z takiej przyczyn jest on tak niezwykle ważny.

Continue reading „Jak dbać o piękno” <span class="meta-nav">→</span>

testowe wykorzystanie more

Ogródek skalny
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com

piękny, obrazek, który będzie po lewej stronie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Continue reading „testowe wykorzystanie more” <span class="meta-nav">→</span>

Polska moda i dodatki

Polska jest regionem bardzo pięknych kobiet, to stwierdzi każdy, kto odwiedził nasz kraj choć raz w życiu. Nie może więc dziwić, że w naszym kraju nie brakuje dobrze zapowiadających się modelek a co z tym się wiążę projektantek mody. Jedną z takich jest z całą pewnością Domi Grzybek. Studentka ASP w Łodzi swą poważną karierę projektanta mody zaczęła rok temu. Jej projekty cechują się tym, że są one zachowane w stylu casual, który jest szalenie trendy wśród ludzi młodych.

Continue reading „Polska moda i dodatki” <span class="meta-nav">→</span>

Dlaczego warto wykonać sesję u fotografa

W dzisiejszych czasach wizerunek jest bardzo istotny. Na co dzień jesteśmy bombardowani z każdej ze stron kolorowymi pisemkami, a w nich czarują nas wyretuszowane fotografie gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny look ciągle trwa oraz na pewno prędko się nie zmieni. Dlatego idealny zawód w naszychczasach to fotograf.

Continue reading „Dlaczego warto wykonać sesję u fotografa” <span class="meta-nav">→</span>