Nowa paleta wzorów toreb H&M dostępna już w sklepach.

Sieć sklepów H&M jest w ostatnich latach bardzo chętnie wybierana. Pojawia się coraz więcej sklepów tej sieci, a kolekcja powiększa się. Coraz większą część asortymentu stanowi obuwie i dodatki. Wypeodukowane są z rozmaitych tkanin i w rozmaitych stylach. Ich dostpność uzależniona jest również od pory roku. Tak jak w sytuacji wszystkich innych sklepów, również tam odmienne dodatki i akcesoria oferowane będą w sezonie letnim, a odmienne w zimie. Powinny one być w dużej mierze dobrane do kolekcji odzieży w danym sezonie. W każdym okresie zimowym sporą część butów damskich tworzą kozaki.

Continue reading „Nowa paleta wzorów toreb H&M dostępna już w sklepach.” <span class="meta-nav">→</span>

Nowa zachwycająca kolekcja sukienek H&M do zakupu na obszarze całej Polski.

Wszyscy, którzy interesują się modą, wiedzą, że nie zawsze łatwo jest kroczyć za dyktatem projektantów mody, nawet jeśli na bieżąco śledzi się odpowiednie portale i blogi. Tak już się to odbywa z tym zagadnieniem, że nie każde środki przekazu są zgodne w swoich treściach. Pewien autor bloga może wciąż mówić, że trendy będą te fasony sukienek, drugi, że całkowicie odmienne, a w programie telewizyjnym poświęconym modzie powiedzą, że trendy staną się raczej spodnie. I w ten sposób rozstrzygnie temperatura latem, oglądalność telewizji oraz suma odwiedzin na tym czy innym portalu – rozsądnie jest utrzymywać rękę na pulsie, ale z nadchodzącymi zakupami mądrze jest wstrzymać się kilka dni, póki nie będzie jasne, w jaki sposób się wszystko rozwiąże i nie rzucać się do kupna strojów plażowych jeszcze zimą.

Continue reading „Nowa zachwycająca kolekcja sukienek H&M do zakupu na obszarze całej Polski.” <span class="meta-nav">→</span>

Bądź modna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojej kreacji

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z przychodzącą ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale zwiewnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Continue reading „Bądź modna podczas nadchodzącego sezonu i dobierz płaszcz do swojej kreacji” <span class="meta-nav">→</span>

Idealnie uzupełniające garderobę akcesoria oszałamiającej kolekcji H&M już dostępne

Uniwersum mody to miejsce, które wielu ludziom zdaje się dość obce. Nie da się ich nie pojąć, patrząc, jak dziwnie mogą być ubierane modelki na wybiegach, jak bardzo uduchowionymi twórcami są projektanci mody, jak w dowolnym pokazie kreacji usiłują przemycić wszelkiego rodzaju przekazy artystyczne. Oczywiście są wielbiciele mody, którzy niezwykle emocjonalnie podchodzą do tego trochę tajemniczego świata mody, rozumieją go, a gdy widzą na wybiegu modelkę ubraną w dziwną kieckę, nie kręcą głową nad faktem, że nikt przy zdrowych zmysłach nie włożyłby tego rodzaju stroju, by wyskoczyć do spożywczego po zakupy czy na spotkanie.

Continue reading „Idealnie uzupełniające garderobę akcesoria oszałamiającej kolekcji H&M już dostępne” <span class="meta-nav">→</span>

Jak odpowiednio dopasować eleganckie spodnie, aby ukryć niedoskonałości naszej figury?

Każda sylwetka ma swoje wady i walory. Mimo to do każdej jesteśmy w stanie dobrać pasującą konfekcję, tak aby ukryć wany oraz podkreślać, to, co najpiękniejsze. Choć zajmują się tym fachowcy, standardowe typy figur można rozpoznać bez ich udziału. Jest to bardzo przydatna informacja, gdy musimy pójść na zakupy. Zwykle bowiem, w gonitwie za modą zapominamy o tym, w czym jest nam dobrze, a czego trzeba unikać. Bardzo wiele potknięć popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w garderobie tylko kilka sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należałoby zwracać uwagę na parę detali, by później w domu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot zakupów, ale po co tracić czas, jeżeli jesteśmy w stanie poznać parę złotych zasad.

Continue reading „Jak odpowiednio dopasować eleganckie spodnie, aby ukryć niedoskonałości naszej figury?” <span class="meta-nav">→</span>

Czym się okryć żeby zostać sobą

W sezonie wiosna 2013 sklep top secret postawił na klasykę z pieprzem. Jeżeli szukamy standardowych ubrań we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa marki sugeruje, proponowane zestawienia są idealne do zadań specjalnych. Trencz nie musi być pospolity, a tutejsi projektanci nie wykorzystują banalnych rozwiązań tworząc parę zbliżonych do siebie wykrojów. Każdy egzemplarz odwołuje się do innego trendu, więc dowolnie możemy dobrać płaszcz według własnego stylu.

Continue reading „Czym się okryć żeby zostać sobą” <span class="meta-nav">→</span>

Świat wielkiej mody w zasięgu twojej ręki

Jeżeli jesteś wielką pasjonatką albo pasjonatem mody, lecz niestety stan portfela nie wskazuje na to, byś mógł czy mogła wydać bez kłopotu kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych na kupowanie, nie ma się co martwić, ponieważ sklep h&m zaspokoi najbardziej wyszukane gusta.

Continue reading „Świat wielkiej mody w zasięgu twojej ręki” <span class="meta-nav">→</span>

Zara czyli salony z eleganckimi ubraniami w korzystnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, w jakich mieszkamy w olbrzymich osiedlach ludzkich, nie da się nie zauważyć, że niemal w dowolnej dziedzinie pojawiają się i znikają różne nurty. Tyczy się to technologii, pożywienia, sposobu mówienia, zwłaszcza wśród młodych ludzi, oraz, co chyba najbardziej jasne – mody, doskonale znanej, ale przez nielicznych tak naprawdę pojmowanej dziedziny, która w konkretnym sezonie każe ubierać się tak, a nie inaczej, bo to odzienie jest modne, a inne nie. Szczególnie kobiety, które najczęściej starają się poprawić własny obraz w oczach różnych, również obcych ludzi mijanych na ulicy, starają się zawsze ubierać się zgodnie z modą i z godnością, a już na pewno celebryci – na każdym wydarzeniu, gdzie zjawiają się fotografowie i dziennikarze z różnych czasopism, usiłują prezentować się w kreacjach, jakie uznawane są za zgodne z modą.

Continue reading „Zara czyli salony z eleganckimi ubraniami w korzystnej cenie” <span class="meta-nav">→</span>

Trendy miejsca z ubraniami na wyciągnięcie twojej ręki.

Moda ma to do siebie, że jest raczej specyficzną dziedziną. Ciężko stwierdzić, na ile jest sztuką, na ile rozrywką, a w jakiej części stanowi co najwyżej pewien fragment świata showbiznesu, ale bezsprzecznie tworzy w nim istotny trybik: także w sytuacji, kiedy jakiś celebryta czy celebrytka nieszczególnie przejmuje się modą, powinien potrafić zaprezentować się z możliwie dobrej strony. Znane osoby są opiniowane przez soczewkę tego, jak się noszą, w myśl porzekadła: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od niego wyjątków, nawet jeśli wydaje się to nie zawsze miarodajne i właściwe.

Continue reading „Trendy miejsca z ubraniami na wyciągnięcie twojej ręki.” <span class="meta-nav">→</span>

Panterkowe wzory zawsze w cenie

Nie łatwo odpowiedzieć na pytanie co mają w sobie cętki, że ciągle są na czasie. Z sezonu na sezon można je spotkać w przeróżnych sklepach wciąż powracające z nową siłą. Być może to fakt, że jest to wzór zaczerpnięty prosto od najlepszego designera na świecie, jakim jest sama natura, powoduje, że cętki są bez przerwy na czasie.

Continue reading „Panterkowe wzory zawsze w cenie” <span class="meta-nav">→</span>