Klasa i biznes, czyli sukienki Top secret

Sklep top secret na wiosnę 2013, w swojej ofercie przygotował wybór sukienek nadających się na praktycznie dowolną okazję. Jest to pomysł dla kobiety ceniącej szyk we współczesnym wydaniu. Za pomocą wykorzystania prostych krojów, każdy model sprawdzi się zarówno w biznesie jak też sytuacjach prywatnych. Sukienki top secret są przy tym niezwykle kobiece i urocze. Klasyka tradycyjnego kroju została urozmaicona barwą, więc zdecydowanie nie można o nich powiedzieć jest to, że są nieciekawe.

Continue reading „Klasa i biznes, czyli sukienki Top secret” <span class="meta-nav">→</span>

I Komunia Święta – giełda prezentów czy przeżycie duchowe?

Uroczystość I Komunii Świętej zbliża się szybkimi krokami i zaczynamy wpadać w panikę. Jak sprawić, żeby godnie przeżyć to święto, sprawić, by stało się ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, a jednocześnie nie dać się skusić zewnętrznemu blichtrowi tego święta i obłędowi prezentów, który sprawi, że zniszczone zostanie to, co najistotniejsze – przeżycie duchowe całej rodziny.

Continue reading „I Komunia Święta – giełda prezentów czy przeżycie duchowe?” <span class="meta-nav">→</span>

Historia najbogatszego Hiszpana

Jeżeli kiedykolwiek nabywałaś odzież, na pewno kojarzysz markę Zara. Aktualnie na całym świecie znajduje się ponad 650 sklepów tej hiszpańskiej marki. Warto wiedzieć, że założyciel tej ubraniowej potęgi, Hiszpan Amancio Ortega Gaona, zainaugurował swoją drogę do imperium od zatrudnienia w sklepie z ubraniami.

Continue reading „Historia najbogatszego Hiszpana” <span class="meta-nav">→</span>

Wyjątkowe cechy produktów skórzanej.

Produkty skórzane cieszą się niebywałą popularnością od setek lat. Produkowane z powłok ciała gospodarskich oraz dzikich zwierząt, wykorzystywane są do produkcji płaszczy, portmonetek, szelek, rękawiczek, foteli samochodowych, a także w nowoczesnej technologii i architekturze do wykańczania wnętrz.
Continue reading „Wyjątkowe cechy produktów skórzanej.” <span class="meta-nav">→</span>

Suplementy na poprawę libido

Libido – określeniem tym określa się popęd seksualny, czyli gotowość i ochotę do współżycia płciowego. Poziom libido zależy od różnych warunków, do których należą płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd seksualny wpływ mają zarówno czynniki fizyczne, jak i psychiczne. Zbyt niski poziom libido jest zaburzeniem, dotykającym coraz liczniejszą grupę osób. Dotyczy w takim samym stopniu obu płci.

Continue reading „Suplementy na poprawę libido” <span class="meta-nav">→</span>

Jak dobrze dobrać obuwie

Stopy są newralgicznym miejscem w ludzkim ciele, dlatego też potrzebują dokładnej pielęgnacji i ochrony. Po prawdzie ludzki organizm adaptuje się do warunków, w jakich człowiek żyje niezwykle szybko – np. poprzez wytworzenie grubszej warstwy skóry w przypadku, w którym nasze stopy dotykają podłoża bez zewnętrznej ochrony – jednakże dobrze jest dbać o dobrą ochronę dla swoich stóp.

Continue reading „Jak dobrze dobrać obuwie” <span class="meta-nav">→</span>

Uwaga! Skórzane rękawy nadal w modzie

Dodatki ze skóry i ekoskóry to trend, który pokochały miliony kobiet. Co więcej tego typu ozdoby nie są kojarzone już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już napotkać nawet w rzeczach przeznaczonych na uroczyste wyjścia lub po prostu do pracy. Jeszcze nie tak dawno wyjście na ulice smakiem. Posiadaczka tego typu odzieży, albo była kobietą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był Harley Davidson.

Continue reading „Uwaga! Skórzane rękawy nadal w modzie” <span class="meta-nav">→</span>

Czas na pracę nad swoją sylwetką

Mimo że dopiero co skończyły się Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, trzeba już zastanowić się nad plażową sylwetką. Do lata jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem akurat tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i zmodyfikować jadłospis. Parę tygodni przed wakacjami sale fitness są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują polepszyć ciało w krótkim czasie.To pomyłka, ponieważ modelowanie sylwetki wymaga wielu miesięcy ciężkiej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.

Continue reading „Czas na pracę nad swoją sylwetką” <span class="meta-nav">→</span>